پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics

» لیپوماتیک شکم

دکتر مهدی جعفری فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و بهترین جراح زیبایی و جراح لیپوماتیک سابقه ای طولانی در جراحی لیپوماتیک شکم و لیپوساکشن در جهت لاغری شکم دارند.

پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics 

جراحی لیپوماتیک شکم جراحی است که طی آن  به برداشتن چربی های اضافی در این منطقه می پردازند و این عمل به منظور لاغری شکم انجام می شود. چربی های انباشته شده و سفت شده در شکم برای آب شدن نیاز به رژیم های غذایی سخت و ورزش های سنگین دارند و در بسیاری از موارد به صورت کامل از بین نمی روند. لیپوماتیک کمک می کند تا بافت چربی های این ناحیه شل و بیرون کشیده شوند. در واقع عمل لیپوساکشن یعنی مکش و خارج کردن چربی ها که با استفاده از یک پمپ مکشی انجام می شود.

نحوه انجام عمل ساکشن

ساکشن که دارای یک لوله نازک از جنس استیل به نام کانولا است که پس از وارد شدن کانولا به محل مورد نظر جهت کشیدن چربی با ایجاد حرکت چرخشی توسط دستگاه لیپوماتیک یا پزشک اقدام به تخلیه چربی ها می کند. جراحی لیپوماتیک یک روش برای لاغری موضعی و لاغری شکم است که قادر به برداشتن و تخلیه کردن چربی از زیر پوست در قسمت های مختلف بدن از جمله شکم، پهلو، پشت کمر، بازو، ران و غبغب خواهد بود.

دکتر مهدی جعفری بهترین جراح زیبایی با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان درخصوص انواع روش های جراحی زیبایی از جمله رینوپلاستی ، جراحی زیبایی سینه یا ماموپلاستی ، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی ، جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن ، جراحی زیبایی باسن شامل لیفت باسن ، پروتز باسن و تزریق چربی به باسن ، تزریق ژل و تزریق بوتاکس در خدمت شماست

لیپوماتیک شکم

امروزه داشتن یک اندام ایده آل ، شکم صاف و زیبا آرزوی بسیاری از افراد می باشد، رژیم غذایی و ورزش یکی از روش هایی می باشد که می توان با استفاده از این روش ها به یک اندام ایده آل دستیابی پیدا کرد . اما برخی از افراد خواهان این موضوع هستند که در مدت زمان بسیار کوتاه به یک اندام زیبا دستیابی نمایند و چربی های انباشته شده در شکم خود را از بین ببرند .

برای از بین بردن چربی های شکم اگر بدنبال یک روش ایمن و تاثیر گذار می باشید ، پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics بهترین گزینه می باشد .

لیپوماتیک شکم

لیپوماتیک شکم

نحوه لیپوماتیک شکم

پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics شکم یک روش کم تهاجمی می باشد در این روش به هیچ عنوان برای تخیله چربی ها برش های بزرگ ایجاد نمی شود بلکه فقط یک شکاف بسیار ریز برای تخریب چربی ها و تخلیه آن ها ایجاد می شود . از طریق شکاف ایجاد شده لوله کانولا وارد بافت چربی می شود تخریب چربی ها با حرکات ارتعاشی صورت می گیرد و از طریق همان لوله استخراج می شود .

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک شکم

برای دریافت نتایج بهتر از پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics لازم است قبل از این جراحی اقداماتی صورت گیرد، بعنوان مثال باید اطلاعات لازم در خصوص تغییر وزنتان را به درستی در اختیار پزشک تان قرار دهید . در صورتی که سیگار می کشید از دو هفته قبل از لیپوماتیک شکم باید آن را قطع کنید . در صورتی که بیماری خاصی دارید به پزشک خود اطلاع دهید ، شاید لازم باشد که آزمایشات خاصی را انجام دهید که در این رابطه پزشک اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهد .

مراقبت های بعد از لیپوماتیک شکم

• داشتن استراحت کافی در روزهای اولیه در تسریع روند بهبودی بسیار کمک شایانی می کند
  • از مصرف نمک تا مدتی خودداری شود ( پرهیز از مصرف نمک در کاهش تورمات ناشی از جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد . )
  • حتما بعد از لیپوماتیک شکم از گن های مخصوص تا مدت تعیین شده طبق دستور پزشک استفاده شود. اهمیت استفاده از گن بعد از لیپوماتیک بسیار بالا می باشد.
  • به طرز صحیح و طبق دستور پزشک باید داروهای تجویز شده مصرف شود .
  • برای استخراج مایعات اضافه، در هنگام استحمام به سمت پایین شکم را ماساژ دهید، این کار به منظور کاهش تورم و کبودی صورت می گیرد . در صورتی که مایعات اضافی خارج نشوند موجب درد و تورم بیشتر می شود .
  • به هیچ عنوان فعالیت های سنگین را در روز های اولیه بعد از پیکر تراشی شکم Abdominal lipomatics انجام ندهید، و برای انجام فعالیت های روزانه به اندامتان و شکم فشار وارد نکنید .
  • برای مشاهده نتایج نهایی حدود به ۶ ماه زمان نیاز است، در این مدت تمامی تورمات ناشی از جراحی از بین می روند و به یک شکم زیبا و صاف دسترسی پیدا می کنید .
  • من وقت لیپوماتیک شکم  Abdominal lipomatics و زیر شکم با لیپوماتیک دارم اما دوستانم به من می گویند به دلیل آسیبی که لیپوماتیک به بافت شکم می زند بعد از بیهوشی درد زیادی باید تحمل کنی. آیا این موضوع صحت دارد؟ یا آنها می خواهند من را منصرف کنند یا من را بترسانند؟ واقعا راهی وجود ندارد که بعد از لیپوماتیک درد شکم نداشته باشم؟

و اما پاسخ من به این کاندیدا. اگر با تمام مراحل لیپوماتیک شکم  Abdominal lipomatics و روشی که پزشک برای شما انتخاب می کند آشنا شوید دیگر ترسی از لیپوماتیک و درد بعد از لیپوماتیک نخواهید داشت. من لیپوماتیک را در قسمت های کوچکی انجام می دهم. یعنی نواحی مورد نظر را به قسمت های کوچکی تقسیم می کنم و چربی را با دستگاه لیپوماتیک خارج می کنم. در تمام طول این جراحی زیبایی تنها چند سوراخ میلی متری بر روی شکم ایجاد می شود. که ابزار لیپوماتیک از آن طریق وارد جداره زیرین شکم شده و تنها تا ناحیه ای پیش می رویم که بافت چربی وجود دارد. سپس به آرامی چربی را به کمک لیپوماتیک خارج می کنم. این جراحی تخت بیهوشی عمومی یا در برخی موارد با خواب عمیق انجام می شود. در نظر داشته باشید که برخی پزشکان این عمل را بدون بیهوشی و یا بدون خواب عمیق انجام می دهند. این گروه برای انجام عمل لیپوماتیک از بی حسی موضعی استفاده می کنند و مسلما بیمار در حین لیپوماتیک شکم  Abdominal lipomaticsبا وجود بی حسی درد زیادی را متحمل می شود.

میزان درد شکم بعد از عمل لیپوماتیک 

باید گفت که داروی بیهوشی و یک سری داروهای دیگر که در حین لیپوماتیک استفاده شده حداقل تا ۸ ساعت بعد از لیپوماتیک شکم موثر خواهند بود و بیمار دردی را در ناحیه شکم حس نخواهد کرد. اما پس از آن به راحتی می توان با مسکن درد را کنترل کرد تا بیمار کوچکترین دردی را احساس نکند. در مورد کنترل درد احتمالی بعد از لیپوماتیک با پزشک خود م کنید

از طرف دیگر افرادی که به شما پیشنهاد می کنند که لیپوماتیک را انجام ندهید چون درد دارد. ممکن است تجربه ای مانند لیپوساکشن تخت بی حسی موضعی را داشته باشند. مسلما در حین انجام لیپوماتیک شکم  Abdominal lipomaticsو بعد از آن بیمار درد زیادی را متحمل می شود. باید گفت که لیپوماتیک روشی جدیدتر نسبت به بقیه روش های لیپوماتیک شکم  Abdominal lipomaticsاست و مشکلات روش های قبلی را به حداقل رسانده است.

تجربه بیماران از درد بعد از عمل آبدومینوپلاستی Abdominal lipomatics

بیشتر بیماران بعد از لیپوماتیک احساس بی حسی و یا نهایت گزگز در ناحیه شکم را گزارش کرده اند. افرادی که به درد حساس بودند در ساعات منظمی مسکن های تجویز شده را مصرف کرده و کوچکترین احساس دردی نداشتند.  پزشکان با توجه به وضعیت فیزیولوژیک بیمار و وسعت و ناحیه لیپوماتیک می توانند تشخیص دهند که آیا بیمار بعد از لیپوماتیک نیاز به مصرف مسکن دارد یا خیر.

مزایایآبدومینوپلاستی Abdominal lipomatics

دستگاه لیپواتیک یکی از جدیدترین دستگاه های ساکشن چربی است که به خصوص در ناحیه شکم و نواحی زیر شکم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه برای نواحی دیگر بدن مثل غبغب، بازو، باسن، ران ها و ساق پا نیز قابل استفاده است. استفاده از این روش دارای ۶ مزیت طلایی است:

• کاهش کبودی روی پوست
  • حداقل درد یا بدون درد بودن لیپوماتیک
  • روشی امن و موثر
  • بازیابی و ریکاوری سریع نسبت به دیگر روش ها
  • انقباض عالی پوست بعد از عمل لیپوماتیک
  • اگر با کانول های غیر چربی برخورد کند به طور اتوماتیک و سریع متوقف می شود و احتمال آسیب به بافت غیر چربی به را به حداقل رسانده است.

برخی از خدمات دکتر زرگری:

https://drsaadati.com

https://doctorjafari.ir

http://dr-zargari.com

زیبایی و سلامتی لیپوماتیک ,شکم ,های ,چربی ,درد ,جراحی ,بعد از ,می شود ,از لیپوماتیک ,لیپوماتیک شکم ,تراشی شکم abdominal ,پیکر تراشی شکم abdominal ,از پیکر تراشی شکم abdominalمنبع

%%%سوالات قبل از لیزر

^^تاثیر لیزر در جوانسازی پوست!1

+++++Labiaplasty چیست؟

**********بلفاروپلاستی345

چگونه با لیزر موهای زائد از بین میرود ؟

*********سوالات متداول بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک

لیزر موهای زائد98987

مشخصات

آخرین جستجو ها

فایل های پاورپوینت پرستوی امید وبلاگ خبري خبرنيوز دانلود کده رها کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. گل سنگ تهران درس انواع فال هواشناسی نوراباد ممسنی آپديت نود 32 - لايسنس نود 32 - يوزرنيم و پسورد نود 32 - براي اندرويد